32

8

Blog
subota, kolovoz 4, 2012
Počeo je memorijalni turnir Marijan Šuto Mrma na kojem ove godine sudjeluju domaćin Nk Croatia te Nk Imotski, Nk Solin i Nk Dugopolje.

U prvoj utakmici su se sastali Nk Croatia te Nk Imotski gdje je domaćin s uvjerljivih 5:3 dobio našeg drugoligaša uz 3 pogotka Petra Šute inače brata od poginulog Marijana Šute.

Danas s početkom u 19:00 sastaju se NK Solin i Nk Dugopolje gdje ćemo saznati drugog finalista.

nkcroatiazmijavci @ 09:16 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
četvrtak, svibanj 31, 2012
U subotu 02. Lipnja na ŠRC Marijan Šuto Mrma u Zmijavcima, igra se finale Kupa SD županije za juniore. Sastaju se domaćin NK Croatia i NK Orkan iz Dugog Rata. Utakmica započinje u 17,30 sati.

OBAVEZNO DOĆI I NAVIJATI ZA NAŠE!!

nkcroatiazmijavci @ 13:00 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, svibanj 28, 2012
U posljednjoj utakmici ove sezone naši dečki su pobijedili Nk Postire rezultatom 3:2 pogodcima A. Karoglana 2 pogotka iz jedanaesterca te M. Karoglana. Naši su krenuli vrlo odlučno u utakmicu i to im se isplatilo nakon jednog prodora gostijući igrač ruši M. Karoglana unutar 16 metara i sutkinja opravdano pokazuje na jedanaesterac kojeg A. Karoglan pretvara u pogodak.U nastavku utakmice gosti dolaze do izjednačenja nakon jedne neopreznosti naše obrane gdje ostavljaju igrača samog na nekih 18 m a on pogađa za 1:1. Nakon toga igra se preselila na gostujuću polovicu i u jednoj odličnoj ajcijim kojum je započeo stari lisac Mario Todorić lopta dolazi do M. Karoglana koji pogađa za 2:1. Nakon toga gola redaju se napadi naših nogometaša i jedna lopta dolazi do A. Karoglana koje gostujući igrači ruše unutar 16 m i opet sutkinja pokazuje na jedanaesterac kojeg opet  A. Karoglan izvodi vrlo dobro i pogađa za 3:1. Nakon toga za neizvijesnost utakmice pobrinula se sutkina koja ne odmaknjuje gostujućeg igrača na prpisanu udanjenost pri izvođenju slobodnih udaraca te lopta pogađa njega i odbija se za kontru u kojoj gosti smanjuju na 3:2, ali srećom to je bilo to od gostiju i naši se opraštaju pobjedom za kraj.

nkcroatiazmijavci @ 09:50 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, svibanj 22, 2012
Opet poraz. A šta reći osim da su išli na izlet na more u Dugi rat gdje su od domaćina izgubili rezultatom od 4:2. Golove su postigli T. Mrkonjić i P. Šuto.

nkcroatiazmijavci @ 08:58 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
četvrtak, svibanj 17, 2012
U 24. kolu gost je bila Urania kojoj ovim putem čestitamo 90. godina djelovanja. Maši dečki su počeli utakmicu rastrčano i odmah napali goste i poveli 3:0 pogodcima A. Karoglana, T. Mrkonjića i P. Šute  i tako malobrojnu publiku digli na noge, vidjelo se da su akcije  uigravali na treningu, ali su slabo fizički pripremljeni je u drugom poluvremeni kao da su zaboravili igrati jer gosti 15- ak minuta prije kraja smanjuju rezultat na 3:2 tako da se strepilo hoće li se uopće dobiti utakmicu, ali na kraju sretno i spretno privode kraju i napokon dobivaju.

utorak, svibanj 8, 2012
U zadnje vrijeme se učestalio naslov, od utakmice s Kamenom naši momci kao da su zaboravili igrati nogomet. U gostima protiv zadnjeg na tablici Nk Sloge izgubili su rezultatom 4:1, gol za nas je postigao M. Karoglan . A šta reći...Ostaje nam nada u bolje sutra...

nkcroatiazmijavci @ 10:13 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, travanj 30, 2012
Naši nogometaši ponovno su ostali kratkih rukava, u jedinom pravom derbiju Imotske krajine izgubili su na svom travnjaku od boljeg i konkretnijeg protivnika Nk Mračaja rezultatom 1:2. Gosti su ti koji su pruzeli inicijativu te poveli preko rastrčanog Bitange, nakon gola većinom se igra na sredini terena, da je grizelj bio malo prisebniji gosti su mogli voditi 0:2, ali rezultat se ne mijenja od poluvremena. U nastavku domaći trener Knezović pokušava osvježiti momčad s dvije zamjene te dolazi do lagane inicijative naših, što rezultira jednim prodorom M. Karoglana u 16 m gdje ga gostujući igrač ruši i sudac pokazuje na jedanaesterac kojeg A. Karoglan pretvara u pogodak za 1:1, ali nakon toga naša igra pada te gosti bivaju konkretniji te preko Puljiza dolaze do vodstva od 1:2, do kraja se rezultat ne mijena iako je mladi T. Mrkonjić bio sam što se kaže oči u oči s vratarom gostiju ali pogađa ravno u vratara, ali se mijenja broj igrača na terenu jer naš G. Karoglan dobiva drugi žuti tj. crveni zbog zaustavljanja protivnika u prilici za gol.

SVE POHVALE LAMARIDI NA FER I KOREKTNOM NAVIJANJU.

NASTUPILI SU : Ćapin 6 - P. Mrkonjić 5,5, Tolić 5,5 (M. Todorić -),G. Karoglan 5, Prlić 5,5- D.Todorić 5,5(P.Šuto 5,5), M. Šuto 5,5, Krištić 5,5,- A. Karoglan 5,5- Mišević 5 (M. Karoglan 5,5), T. Mrkonjić 5.

nkcroatiazmijavci @ 12:57 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
ponedjeljak, travanj 23, 2012
U 21. kolu naši dečki su zasluženo izgubili od bolje protivnika. Na samom početku Vinjani prave presing na naš gol što u 2. minuti rezultira autogom za 1 : 0. Nakon gola igra se malo primiruje, ali vinjančani su ti koji prave šanse te dolaze do vodstva od 2:0. U nastavku dolazi do par promjena u našoj ekipi te se igra nakratko popravlja te smanjujemo rezultat na 2:1 pogotkom T. Mrkonjića iz jedanaesterca. Slavlje bijaše kratkog vijeka jer su naši nastavili igrati blijedo i  bez ideje te domaćin dolazi do novog vodstva od 3:1. Nakon toga domaći igrači prave još nekoliko izglednih prilika koje promašuju i kako to obično biva u nogometu ako ne daš primiš Croatia smanjuje preko starog lisca Maria Todorića na 3:2. Nakon tog gola igra se samo na sredini gola i rezultat se do kraja ne mijenja.

Nastupili su: Ćapin 5- Prlić 6, P. Mrkonjić 5,5, Tolić 5, Glavaš 5 - Tonković 5, Milas 5 (P. Šuto 5,5), M. Šuto 5,5, Čuljak 5 (M. Karoglan 5,5) - T. Mrkonji 5,5, Mišević 5 (M.Todorić 5,5).

nkcroatiazmijavci @ 10:10 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, travanj 16, 2012
U samom početku utakmice gosti šokiraju domaćina i vode 0:1 golom starog lisca Ercega, ali naši dečki ekspresno izjednačuju na 1:1 prekrasnim lobom glavom  T. Mrkonjića. Nakon toga redaju se poluprilike s jedne i s duge strane  da bi tada na scenu krenuli suci (koji su očito s namjerom dovedeni da se utakmica nebi slučajno dobila) koji ne sviraju dva očita prekršaja na našim igračima na nekih 22 m te dopuštaju da lopta uđe u 16 m gdje Krištić ruši igrača u izglednoj prilici za gol gdje on dobiva crveni karton  a gosti jednaesterac iz koje dolaze do vodstva 1:2. Odmah nakon toga gosti prave jednu kontru gdje Erceg očigledno dodaje loptu igraču u zaleđu (što suci ne žele vidjeti) koji bez problema povisuje na 1:3. U nastavku dolazi do ofenzive naših na gol Mladosti, ali suci nedopuštaju promjenu rezultata, tek pred sam kraj sudac Soldić svira jedanaesterac za nas te A. Karoglan smanjuje na 2:3. Gosti su tek tada uspjeli napraviti 2 prigode, ali loptama pogađaju našu školu. Nađi su napravili pravu malu opsadu gola zadnjih 5 min, ali sudac ne želi svirati par prekršaja na 16 m. Na kraju je sudac dobio zaslužene "ovacije" od strane domaćih navijača.

Nastupili su: Ćapin 6 - P.Mrkonjić 5,5, G. Karoglan 5,5 (P. Šuto 5,5), J. Tolić 5,5, Prlić 5,5 - H.Mrkonjić 5 (M. Karoglan 6), Šuto 5,5, A. Karoglan 5,5, Krištić 5, - T. Mrkonjić 5,5, Mišević 5 (A. Tonković 5,5)

nkcroatiazmijavci @ 12:52 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
ponedjeljak, travanj 9, 2012
U derbiju kola naši nogometaši su odigrali neodlučeno i bez golova s izravnim konkurentom za 4. mjesto na tablici OSK-om iz Otoka, te tako zadržali 4. mjesto s 2 boda više od OSK-a. Nisu nastavili dobru formu s gostovanja gdje su na početku ovog djela sezone donosili pun plijen tj. sva tri boda iako su s tom pobjedom mogli iskoristiti kiks Mladosti i Omladinca te približiti se vrhu tablice.

nkcroatiazmijavci @ 10:49 |Komentiraj | Komentari: 0